ÚVOD  SOUTĚŽE A AKCE  TÝMY
MČR Mixed Doubles se v letošní sezóně hraje v novém formátu. Stávající systém jednoho turnaje byl změněn na dva kvalifikační turnaje (KT) hraných v termínech 13.-15.10 a 1.-3.12. a finálového turnaje, který se hraje 2.-4.3.2018. Nejlepších osm týmů z každého KT získá body (10, 8, 6, 5, 4, 3, 2, 1), do Finálového turnaje postoupí 6 týmů s nejvyšším počtem bodů z obou KT.

1. kvalifikační turnaj MČR Mixed Doubles se konal 13. - 15. října v curlingové hale Roztyly. Účastnilo se ho 17 týmů rozdělených v základní části do 3 skupin, ze kterých postoupilo nejlepších 8 týmů do vyřazovacích bojů (a tím i bojů o kvalifikační body).
Tutnaj vyvrcholil finálovým zápasem dvou zbraslavských týmů. Vítězem se stal obhájce loňského prvenství a
favorizovaný tým Zbraslav H, ve složení Zuzana Hájková / Tomáš Paul, který porazil tým Zbraslav Z (Martina Strnadová / Tomáš Válek). V utkání o třetí místo byl úspěšnější pár Jana Načeradská / Radek Boháč (PLC Ledo), který poměrem 7:6 porazil další zbraslavský tým Srnery (Eliška Srnská / Kryštof Tabery). V celkovém pořadí získal jeden kvalifikační bod ještě tým Zbraslav KO (Katka Knížková / Ondra Hurtík) za osmé místo.

Kompletní výsledky 1. KT najdete na stránkách ČSC ZDE >>>
1. kvalifikační turnaj MČR Mixed Doubles
Pořadí a získané body po 1. KT:
Curling Club Zbraslav